Tu jesteś:

Helios wybrał na swoją siedzibę Zenit w Łodzi

Sieć kin Helios S.A. wynajęła 867 mkw. powierzchni biurowej w Zenit Blossom Center znajdującym się w centrum Łodzi. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

Zenit Blossom Center to kompleks biurowy składający się z sześciu poprzemysłowych budynków z początków XX w. Dwa z nich przeszły już gruntowny remont oraz adaptację i stworzyły niepowtarzalną, nowoczesną przestrzeń biznesową o standardzie klasy A. Rewitalizacja trzeciego obiektu, w którym znajdzie się biuro Helios, dobiega końca. Cały kompleks po zakończeniu prac modernizacyjnych będzie oferował ok. 11 tys. mkw. powierzchni biurowej. Największym atutem nieruchomości jest dostępność miejsc parkingowych dla gości i dobrze skomunikowana lokalizacja - w centrum miasta w pobliżu wielu lokali handlowo-usługowych, hoteli oraz Galerii Łódzkiej.

— Helios wybrał na swoją siedzibę budynek wygodny, reprezentacyjny, a jednocześnie na wskroś łódzki. Zrewitalizowane pofabryczne budynki są na tutejszym rynku nieruchomości bardzo popularne i chętnie wybierane na siedziby firm ze względu na swój unikalny charakter nawiązujący do historii miasta — mówi Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

Helios S.A. to rodzima sieć kin skupiająca w sumie 45 obiektów z 253 ekranami i ponad 50 tys. miejsc. Jej kina działają w największych polskich aglomeracjach, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu oraz w miastach małej i średniej wielkości. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×