Tu jesteś:

Golden Floor w Warsaw Towers

Centrum szkoleniowo – konferencyjne Golden Floor dołącza do grona najemców Warsaw Towers z portfolio CA Immo. Prestiżowy biurowiec klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy, rozszerza ofertę dla swoich kontrahentów.

- Warsaw Towers to bardzo dobrze znana przestrzeń na mapie stołecznych biurowców klasy A. Otwarcie centrum Golden Floor znacząco wzmocni potencjał tego miejsca, zarówno dla obecnych najemców, jak i firm zewnętrznych, chcących organizować ważne wydarzenia szkoleniowo – konferencyjne w prestiżowej lokalizacji – mówi Andrzej Mikołajczyk, Dyrektor Zarządzający CA Immo Polska.

W ostatnim czasie CA Immo podpisało umowę najmu również z Chinese Visa Application Service Center, które w Warsaw Towers, przez kolejne 6 lat, prowadzić będzie punkt wydawania dokumentów wizowych. Swoją siedzibę w biurowcu mają już m.in. znana amerykańska firma komputerowa Adobe, czy jedno z największych na świecie przedsiębiorstw w zakresie zarządzania i konsultingu w obszarze technologii – Accenture.

Warsaw Towers to nowoczesny biurowiec, zlokalizowany przy ul. Siennej 39 w Warszawie- w Centralnym Obszarze Biznesu. Na 15 piętrach wieżowca, swoje siedziby znalazły znane polskie i światowe firmy wielu branż, a także Business Lounge  - wyjątkowa przestrzeń spotkań najemców i ich gości. Łączna powierzchnia, którą zajmuje Warsaw Towers to 21,000 m². Biurowiec wyróżniają bardzo dobrej jakości wnętrza, funkcjonalność, optymalna wielkość i doskonała lokalizacja. Usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Warszawa Centralna oraz stacji metra Rondo ONZ - 5 minut pieszo. Na przyjeżdżających do pracy i na spotkania samochodami, w tym również gości, czeka 200 miejsc na parkingu podziemnym.

 Umowa z Golden Floor została podpisana na 5 lat. Centrum konferencyjno – biznesowe w Warsaw Towers zajmuje powierzchnię 695 mkw.

- Bardzo nas cieszy współpraca z firmą CA Immo w zakresie wynajmu powierzchni w budynku Warsaw Towers. To idealna lokalizacja dla naszego centrum konferencyjno-szkoleniowego. Wierzymy, że będzie ona doskonałym rozszerzeniem naszej dotychczasowej oferty o czwarty punkt na mapie Warszawymówi Katarzyna Tkaczyk, Managing Partner Golden Floor.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×