Tu jesteś:

Ghelamco buduje nową siedzibę dla T-Mobile

T Mobile Office Park, Warszawa.

Polska Telefonia Cyfrowa zajmie 27 000 mkw, czyli blisko 70 proc. powierzchni biznesowej w ekologicznej inwestycji  powstającej na warszawskim Mokotowie. Nowoczesny park biznesowy, realizowany przez Ghelamco Poland, otrzyma nazwę T-Mobile Office Park. Kompleks zaoferuje łącznie 40 000 mkw. powierzchni biurowej.

PTC czyli operator sieci T-Mobile i Heyah wynajmie go w całości na 10 lat, wykorzystując 27 tys. mkw. biur.Projekt realizowany jest zgodnie z wymaganiami ekocertyfikatu BREEAM. Obiekt został zaprojektowany przez belgijską pracownię Jaspers & Eyers. PTC wprowadzi się do swojej siedziby w 2013 r. Porozumienie między PTC, reprezentowaną przez DTZ, a Ghelamco Poland to największa umowa najmu podpisana na polskim rynku nieruchomości w tym roku.

W skład kompleksu przy ulicy Marynarskiej wejdą połączone budynki biurowe liczące od sześciu do ośmiu kondygnacji. Park biznesowy zaoferuje łącznie 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleks połączy w sobie funkcję biurową oraz usługowo-handlową. W ramach projektu powstanie łącznie 1400 miejsc parkingowych, a także miejsca parkingowe i infrastruktura sanitarna przeznaczona dla rowerzystów i motocyklistów oraz zielone patio z elementami małej architektury. Aktualnie na działce przy ulicy Marynarskiej prowadzone są prace związane z realizacją ściany szczelinowej. Budowa zakończy się w 2013 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×