Tu jesteś:

Genesys wynajmuje biuro w Crown Tower w Warszawie

Crown Tower w Warszawie

Firma Genesys wynajęła 484 mkw. powierzchni biurowej w budynku Crown Tower w Warszawie.

Genesys to firma działająca w dziedzinie rozwiązań wspierających funkcjonowanie centrów obsługi klienta. Firma zatrudnia obecnie ok. 2 tys. pracowników w 80 krajach. Oprogramowanie Genesys obsługuje dziennie ponad 100 milionów interakcji w contact centrach i działach back office w ponad 3 tys. firm na całym świecie.

– Poszukiwania nowego biura w Warszawie to efekt ciągłego rozwoju Genesys jako samodzielnej firmy na całym świecie – powiedział Marcin Spychała, senior account executive w polskim oddziale Genesys.

CBRE doradzała najemcy w procesie negocjacji. Firma CBRE jest również odpowiedzialna za projekt i aranżację nowego biura Genesys.

Crown Tower, którego właścicielem jest Immofinanz, to biurowiec oferujący 8.5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Nieruchomość  położona jest na warszawskiej Woli, w niedalekiej odległości od nowopowstającej drugiej linii metra.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×