Tu jesteś:

Gdyński 3T Office Park z pierwszymi najemcami

Po kilku miesiącach od rozpoczęcia budowy biurowiec 3T Office Park ogłasza pierwszych najemców. W połowie 2021 r. ponad 1,5 tys. mkw. zajmie w nim centrum medyczne Medicover Polska, a łączną powierzchnię ok. 200 mkw. zajmie przedszkole Mały Einstein.

Od ogłoszenia startu budowy zainteresowanie potencjalnych najemców jest bardzo duże. Naszym partnerom biznesowym gwarantujemy najwyższą jakość obiektu, potwierdzoną m.in. certyfikatem BREEAM Interim na poziomie „Excellent” oraz jedną z najlepszych lokalizacji w Trójmieście – pod względem funkcjonalnym i komunikacyjnym. Cieszymy się, że sfinalizowaliśmy pierwsze umowy najmu. Medyczne i edukacyjne usługi z pewnością dodatkowo uatrakcyjniają naszą biurową ofertę mówi Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park Sp. z o.o.

Medicover Polska z nowym centrum medycznym w Gdyni

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 r. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria.

Jednym z głównych kryteriów, które decyduje o wyborze lokalizacji naszych centrów medycznych, jest wygoda pacjentów. Zdecydowaliśmy się na otwarcie Centrum Medycznego Medicover w kompleksie biurowym 3T Office w Gdyni przede wszystkim ze względu na lokalizację – bliskość wielu firm, w tym naszych klientów biznesowych oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Wszystko to pozwoli nam na stworzenie nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni dla naszych pacjentów. Nie bez znaczenia jest dobre skomunikowanie z innymi częściami Gdyni – podkreśla Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych Medicover Polska.

Oprócz centrum medycznego w biurowcu powstanie także klinika Medicover Stomatologia.

Przedszkole w biurowcu

Przedszkole w 3T Office Park stanowi kontynuację i rozwój działalności w sferze nowoczesnej edukacji właścicielek placówki, które aktualnie prowadzą cztery przedszkola niepubliczne, z których trzy działają w biurowcach.

Przedszkole w biurowcu to symbol nowoczesnej placówki. Zadbamy o dobrze zorganizowaną przestrzeń edukacyjną, która pozwoli na rozwijanie pasji, rozbudzanie przedsiębiorczego myślenia, naukę języków, wyłapywanie indywidualnych talentów, akceptację błędów i pracę w grupach. Bliskość obiektów sportowych i rekreacyjnych pozwoli nam na przygotowanie wszechstronnej oferty sportowej. Klimat i otoczenie bardzo prestiżowego i nowoczesnego centrum biznesowego w naturalny sposób wytworzy atmosferę, w którą wpisuje się nasza oferta – mówi Magdalena Rutkowska-Dolna, dyrektor przedszkoli niepublicznych Mały Einstein oraz współzałożycielka szkoły podstawowej.

3T Office Park powstaje w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego – w dobrze skomunikowanej, wielofunkcyjnej dzielnicy, obejmującej m.in. przystanki SKM i PKM, Halę Gdynia Arena, biurowce przy ul. Łużyckiej, kompleksy sportowe oraz centrum handlowe Riviera. W ramach inwestycji powstanie obiekt składający się z 3 wież (10, 13 i 10 kondygnacji) ze wspólnym podziemiem 2 pięter hali garażowej. Całkowita powierzchnia użytkowa 3T Office Park wyniesie 54,9 tys. mkw., z czego powierzchnia najmu 38,5 tys. mkw. Parking podziemny pomieści 420 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych. Za realizację kompleksu biurowego odpowiada spółka 3T Office Park Sp. z o.o. Zakończenie realizacji jest zaplanowane jest na połowę 2021 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×