Tu jesteś:

Gdański Business Center I z nowymi najemcami

Gdański Business Center I

Do kompleksu Gdański Business Center I wprowadzą się kolejni najemcy, którzy łącznie zajmą ponad 2 300 mkw. powierzchni. Firma WebInterpret, specjalizująca się w technologiach e-commerce, wynajmie ponad 2 000 mkw. w budynku A. Właściciel inwestycji, HB Reavis Poland, podpisał umowę najmu także z operatorem logistycznym Solid Logistics.

Spółka WebInterpret została założona w 2007 r. i jest międzynarodowym liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań w handlu elektronicznym. W Polsce firma obecna jest od 2013 r. WebInterpret Poland wprowadzi się do kompleksu Gdański Business Center w II kwartale br. i zajmie ponad 2 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na siódmym piętrze budynku A.

W procesie negocjacji pośredniczyła wiodąca międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości Savills.

Gdański Business Center I to pierwsza faza inwestycji realizowanej przez firmę HB Reavis na warszawskim Muranowie. Projekt, w ramach którego powstały dwa budynki oferujące łącznie ponad 46 000 mkw. powierzchni biznesowej klasy A, został oddany do użytku w I połowie 2014 r. Kompleks na swoją siedzibę wybrały m.in.: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin oraz Provident.

Dodatkowo, w lutym 2015 r. do Gdański Business Center I wprowadzi się Solid Logistics – operator logistyczny o ogólnoświatowym zasięgu. Firma zajmująca się organizacją kompleksowych usług logistycznych w oparciu o m.in. transport morski, lotniczy i lądowy zajmie prawie 300 mkw. na pierwszym piętrze budynku B.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×