Tu jesteś:

Gdański Business Center I z kolejnymi najemcami

Gdański Business Center I

Należący do HB Reavis kompleks biurowy Gdański Business Center I wzbogaci się o trzech nowych najemców: międzynarodowe biuro projektowe Ove Arup & Partners, kancelarię notarialną i restaurację. Łącznie umowy podpisane przez dewelopera opiewają na ponad 2 000 mkw.

Prawie 1 600 mkw. powierzchni na 4. piętrze budynku B w Gdański Business Center I wynajęła firma Ove Arup & Partners. Spółka świadczy usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego i zarządzania inwestycjami na całym świecie. Przeprowadzkę do nowej siedziby zaplanowano na koniec 2015 r.

W kwietniu br. do budynku B wprowadzi się kancelaria notarialna. Firma wynajęła 120 mkw. na parterze.

Natomiast we wrześniu w sąsiadującym budynku A otwarta zostanie restauracja świadcząca usługi cateringowe. Będzie się mieściła na parterze i zajmie ponad 470 mkw.

Wcześniej kompleks Gdański Business Center I na swoją siedzibę wybrały już takie firmy jak: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin, Provident, WebInterpret oraz Solid Logistics. Pierwsza faza inwestycji została oddana do użytku w czerwcu 2014 r. Obecnie trwa realizacja drugiego etapu – Gdański Business Center II, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2016 r. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu wyniesie ponad 98 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×