Tu jesteś:

Firma Ericsson wynajęła 8 000 mkw. w DOT Office w Krakowie

Ericsson – światowy lider w obszarze rozwiązań ICT (teleinformatyka) – podpisał umowę najmu 8 000 mkw. w DOT Office, krakowskiej inwestycji Grupy Buma. Firma zajmie cały budynek E, a do swojej nowej siedziby przeniesie się w czerwcu 2017 r.

Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson powiedziała: “Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środkowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji.”

DOT Office, zaprojektowany przez renomowane biuro Medusa Group, zlokalizowany jest przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Rejon ten charakteryzuje się dużym potencjałem dla rozwoju innowacji oraz stanowi siedzibę wielu centrów badawczych, zarówno Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak i firm. W pobliżu kompleksu znajduje się jeden z głównych węzłów komunikacji miejskiej oraz parking typu Park & Ride.

Transakcja firmy Ericsson była jedną z największych umów najmu zawartych na krakowskim rynku biurowym w ubiegłym roku. JLL reprezentował firmę Ericsson w transakcjach najmu zawartych Krakowie (8 000 mkw.) i w Łodzi (8 400 mkw.)

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×