Tu jesteś:

Eurogate Logistics w Astrum Business Park

Astrum Business Park

Firma Eurogate Logistics dostawca globalnych rozwiązań w zakresie transportu towarowego, wynajęła 866 mkw. w Astrum Business Park w Warszawie. W transakcji właściciela budynku firmę IRYDION Sp. z o.o. reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Astrum Business Park położony jest na terenie dzielnicy Warszawa-Włochy. Kompleks znajduje się przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Łopuszańską, w pobliżu kolejki WKD, Dworca Zachodniego oraz węzła komunikacyjnego łączącego obwodnice Warszawy. Budynek posiada certyfikat jakości BREEAM na poziomie "bardzo dobry". Cały kompleks obejmuje ponad 20 000  mkw. powierzchni biurowo-usługowej, z licznymi udogodnieniami dla pracowników, m.in. kantyną, bankomatem czy myjnią samochodową.

Eurogate Logistics od ponad 25 lat łączy usługi transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego, aby oferować gotowe i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania. Firma zatrudnia 125 osób w 13 biurach na całym świecie. Jej specjalizacją jest obsługa rynków Europy Środkowej i Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×