Tu jesteś:

Eurocentrum Delta z nowym najemcą

Polskie Sieci Elektroenergetyczne podpisały umowę najmu powierzchni w budynku Delta Eurocentrum Office Complex. W transakcji firmie PSE S.A. doradzała Grupa Rynku Nieruchomości EY, zaś doradcą po stronie inwestora i właściciela obiektu – Grupy Capital Park – była agencja Cushman & Wakefield.

Spółka Polskie Sieci Elektroenergetyczne zdecydowała się wynająć biuro o powierzchni 6 291 mkw. w budynku Delta Eurocentrum Office Complex. W transakcji z Grupą Capital Park, PSE S.A. doradzała Grupa Rynku Nieruchomości EY, która odpowiadała za przeprowadzenie i finalizację wieloetapowego projektu polegającego na kompleksowym wsparciu PSE S.A. w procesie relokacji spółek GK PSE wraz z podsumowaniem całego procesu wyboru lokalizacji.

Eurocentrum Office Complex to biurowiec klasy A+, który łącznie, na 15 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych, zaoferuje blisko 70 000 mkw. powierzchni najmu. Ponad 67 000 mkw. wolumenu powierzchni stanowić będzie powierzchnia biurowa.

I faza projektu – budynki Beta i Gamma – zostały oddane do użytku w czerwcu ubiegłego roku. Wśród najemców kompleksu znajdują się: Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe SA, Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o., Chiesi Poland Sp. z o. o., Dom Maklerski Michael Strom i spółka Commarch S.A..

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×