Tu jesteś:

Ericsson zostaje na kolejne 5 lat w Parku Rozwoju

Ericsson to kolejna już firma, która w ostatnim czasie zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Rozwoju, należącym do portfela nieruchomości EPP. Jest on zlokalizowany na warszawskim Biznesowym Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej 12. Renegocjowana umowa najmu 2500 mkw. powierzchni biurowej została podpisana na 5 lat. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jones Lang LaSalle.

Firma Ericsson, największy światowy dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, jest najemcą kompleksu biurowego Park Rozwoju od momentu oddania go do użytkowania, czyli od 2014 roku. Mieści się tu główna siedziba firmy w Polsce, która zajmuje całe piętro w budynku I, o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.

„Przestrzeń biurowa w Parku Rozwoju spełnia nasze oczekiwania zarówno pod względem standardu, jak i zaawansowania technologicznego. Kolejną istotną kwestią, która wpłynęła na naszą decyzję o przedłużeniu umowy najmu są proekologiczne rozwiązania zastosowane w Parku Rozwoju.” -  powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager z firmy Ericsson.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, który składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 000 mkw. Jest on położony przy ul. Konstruktorskiej 12 - w najspokojniejszej okolicy Biznesowego Mokotowa. Park Rozwoju posiada certyfikat BREEEM na poziomie Excellent.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×