Tu jesteś:

Equal Business Park rośnie i przyciąga kolejnych najemców

Equal Business Park

Grono najeców Equal Business Park  powiększy  się o trzy nowe firmy, które wprowadzą się do kompleksu: Dotpay, Lavido, Noble System. Decyzję o ekspansji w obrębie Parku podjęła także firma Regus. Łącznie zajmą powierzchnię 3 500 mkw. Knight Frank, agent wyłączny, odpowiada za komercjalizację kompleksu, którego inwestorem i generalnym wykonawcą jest Cavatina Holding.  

Equal Business Park to nowoczesny i funkcjonalny zespół budynków biurowych klasy A, mieszczący się w Krakowie przy ul. Wielickiej. Budynek C jest trzecim, największym z krakowskiego kompleksu. Jego powierzchnia wynosi blisko 23 000 mkw. Projekt wyróżnia się najbardziej złożoną bryłą, która pozwala na udostępnienie najemcom obszernych tarasów oraz zielonych patio. W przygotowaniu jest obecnie 4 etap inwestycji, który dostarczy kolejne 12 000 mkw. Łącznie cały kompleks będzie liczyć ponad 61 000 mkw. powierzchni biurowej.

Do największego obiektu, który w tym miesiącu uzyska pozwolenie na użytkowanie wprowadzą się dwie marki - Regus (ekspansja - 2 300 mkw.) oraz Dotpay (600 mkw.) 

Na wynajem powierzchni biurowej w budynku B zdecydowały się w ostatnim czasie firmy: Noble System (ponad 400 mkw.) oraz Lavido (60 mkw.). 

Cavatina Holding jest jedną z firm deweloperskich działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, z portfelem projektów wielkości 0,5 MLN mkw. GLA w realizacji do 2022 r. Od czasu rozpoczęcia działalności w branży nieruchomości komercyjnych w 2014 roku do chwili obecnej portfel Grupy obejmuje 138 000 mkw. powierzchni biurowej. Projekty ukończone i będące w zaawansowanej realizacji to Equal Business Park oraz Tischnera Office w Krakowie, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, a także Chmielna 89 w Warszawie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×