Tu jesteś:

Enterprise Park w całości wynajęty

Przedłużenie dotychczasowych umów najmu i ekspansja na kolejne 4 200 m kw. – dzięki tym transakcjom cała powierzchnia biurowa w Enterprise Park została wynajęta! Współpracę z krakowskim kompleksem zacieśniły światowe marki, których siedziby mieszczą się w Enterprise Park już od kilku lat – m.in. Cisco, lider w zakresie IT i rozwiązań sieciowych, który wynajem 10 700 m kw. powierzchni przedłużył do 2024 roku. Inny ze stałych najemców, przedłużył obowiązujący kontrakt najmu 10 500 m kw. powierzchni na kolejne 5 lat oraz powiększył swoje biuro o ostatnią wolną przestrzeń w obiekcie (4 200 m kw.)

Cisco to światowy lider w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Cisco jest jednym z kluczowych najemców Enterprise Park od początku działalności krakowskiego kompleksu. Biura firmy obecne są w Enterprise Park od 2013 roku. Cisco wynajmuje łącznie prawie 19 000 m kw. przestrzeni biurowej. Dotychczasowa umowa została przedłużona na kolejne 6 lat.

Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie najemcom możliwie najbardziej przyjaznych i komfortowych warunków pracy. Skuteczność podejmowanych przez nas inicjatyw znajduje uznanie takich firm jak Cisco, która po kilku latach najmu powierzchni biurowej w Enterprise Park, zdecydowała się na kontynuację współpracy. Cieszymy się, że jako zarządca tak dużego parku biurowego, spełniamy oczekiwania naszych kontrahentów i niezmiennie jesteśmy obdarzani zaufaniem – nie tylko nowych najemców, ale i obecnych w Enterprise Park już od kilku lat. Docenienie przez niezwykle dynamicznie rozwijające się firmy, liderów w swoich sektorach, stanowi dla nas powód do dumy – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Od maja 2015 roku, na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×