Tu jesteś:

ERGO Ubezpieczenia Podróży w nowej lokalizacji

ERGO Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium działająca przez oddział w Polsce zmienia gdańską siedzibę. Od 1 marca biuro firmy będzie się znajdować w gdańskiej Oliwie przy. al. Grunwaldzkiej 413. Umowa z deweloperem, firmą Torus, obejmuje blisko 550 mkw. powierzchni biurowej. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Polski Oddział ERGO Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium (ERGO Ubezpieczenia Podróży) powstał w 2004 roku. Spółka jest liderem w branży ubezpieczeń podróży. W swojej ofercie dostarcza pakiety ubezpieczeń na wyjazdy zagraniczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, a z polisą ERGO Ubezpieczenia Podróży co roku podróżuje ponad 2 miliony Polaków. Przynależność do grupy ERGO, której właścicielem jest największy reasekurator ubezpieczeniowy na świecie – Munich Re – potwierdza silną pozycję marki oraz stabilność finansową spółki ERGO Ubezpieczenia Podróży.

Nowe biuro to prawie 550 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na 5. piętrze budynku Neon.

Cieszy nas fakt pozyskania nowego najemcy. Szczególnie, iż jest to tak znana i szanowana marka. Po raz kolejny czynnikiem, który odegrał kluczową rolę w procesie negocjacyjnym, była jakość i standard wykończenia oferowanego biura. Gratulujemy firmie ERGO Reiseversicherung AG Oddział w Polsce wyboru i liczymy na owocną współpracę w kolejnych latach – mówi Marcin Piątkowski, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Torus.

Neon to czwarty i ostatni etap centrum biurowego Alchemia. Budynek oferuje ponad 35 000 mkw. powierzchni najmu, w tym 33 500 mkw. z przeznaczeniem na biura i wynajęty jest obecnie w ok. 90%. Na parterze Neonu znajdzie się kilka punktów usługowych, m.in. przedszkole dla blisko 100 dzieci. Przestrzeń między Neonem i sąsiednim budynkiem Alchemii, Argonem, stanowić będzie niebawem pasaż z dostępem do wielu punktów  gastronomicznych oraz innych usług. Będzie to wyjątkowa przestrzeń do spotkań, konsumpcji i relaksu.

Rekomendowaliśmy klientowi kompleks Alchemia ze względu na wymagania pracowników, którym zależy na dobrej komunikacji między miejscem zamieszkania a biurem. Połączenie kolejowe umożliwia wygodny dojazd pracownikom, ale również klientom polskiego oddziału ERGO Reiseversicherung AG z całego Trójmiasta. Założeniem naszej rekomendacji była również funkcjonalność i ergonomia pracy, tak, aby nowa przestrzeń biurowa pozytywnie wpływała na realizację celów zawodowych i komfort pracy. Nowa lokalizacja to zdecydowanie dobry krok w kierunku realizacji ambitnych planów spółki na jej dalszy rozwój – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionu Pomorskiego firmy Cresa Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×