Tu jesteś:

EFL w Business Garden Warszawa

Firma SwedeCenter podpisała kolejną umowę najmu dla Business Garden Warszawa. Do grona najemców dołączył Europejski Fundusz Leasingowy, który zajmie ponad 2 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na szóstym piętrze drugiego budynku realizowanego obecnie etapu inwestycji. Fundusz rozpocznie działalność w nowej siedzibie w czerwcu przyszłego roku.  

- Proces komercjalizacji pierwszego etapu warszawskiego Business Garden przebiega zgodnie z naszymi założeniami. W ostatnich dwóch miesiącach wynajęliśmy 60 proc. powierzchni biurowej dostępnej w budynku drugim. Ze względu na układ i elastyczność aranżacji powierzchni, dużym zainteresowaniem cieszy się także budynek pierwszy zlokalizowany przy ul. Żwirki i Wigury, w którym funkcjonować będą biura, hotel, centrum konferencyjne i restauracje. - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych.  W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu blisko 33 500 metrów kwadratowych.  Pierwszy z nich oferuje około 15 400 metrów kwadratowych powierzchni.  Oprócz biur, w budynku znajduje się centrum konferencyjne z 8 salami konferencyjnymi, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie  i punkty usługowe.  Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości ponad 18 000 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest w trzecim kwartale tego roku. SwedeCenter realizuje podobne projekty Business Garden w Poznaniu i Wrocławiu.

W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×