Tu jesteś:

Dwóch nowych najemców w Parku Biznesu Teofilów

Park Biznesu Teofilów w Łodzi

Spółka PD 3 Sp. z o.o. S.K.A. – spółka celowa Funduszu Nieruchomości 2 FIZ ARKA podpisała kolejne umowy najmu powierzchni w Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. Od 1 września 2012 roku działalność rozpocznie tutaj Spółka Polkomtel Sp. z o.o. Podpisana została również umowa najmu z firmą DPG Polska na powierzchnię restauracyjną.

Polkomtel Sp. z o.o. podpisał umowę na wynajem ponad 2.7 tyś. mkw. powierzchni i zajmie trzy kondygnacje biurowca. Powierzchnia zostanie przygotowana według wytycznych najemcy z uwzględnieniem wymagań technicznych niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy w trybie 24-godzinnym.Podpisana została również umowa najmu z firmą DPG Polska na powierzchnię restauracyjną na parterze budynku. Na obszarze 227 mkw. powstanie restauracja przygotowująca codziennie świeże posiłki, jak również oferująca catering dla sąsiednich budynków.

Budowa Parku Biznesu Teofilów rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2010 roku. Docelowo w miarę wzrostu zapotrzebowania w ramach inwestycji mogą powstać cztery budynki o łącznej powierzchni blisko 40 tyś. mkw. W pierwszej fazie powstał budynek C o powierzchni najmu wynoszącej 8.727,5 mkw. Część naziemna tego nowoczesnego obiektu klasy B+ ma 9 kondygnacji – na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na wyższych poziomach pomieszczenia biurowe. Dodatkowe dwie podziemne kondygnacje zajmuje parking.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×