Tu jesteś:

DuPont w biurowcu Nowogrodzka Square

Nowogrodzka Square

Polski oddział globalnego koncernu naukowego DuPont wybrał na swoją siedzibę butikowy biurowiec Nowogrodzka Square. Inwestycja Yareal o powierzchni 11 500 mkw. jest już wynajęta w 60 proc. Nowy najemca wprowadzi się do Nowogrodzka Square w marcu przyszłego roku, zajmując ponad 700 mkw. na najwyższym piętrze budynku. 

DuPont to firma z 200-letnią tradycją, dostarczająca rozwiązania m.in. dla przemysłu samochodowego, spożywczego, elektroniki i budownictwa. Światowy lider innowacji i rozwiązań naukowych wybrał na swoją siedzibę biurowiec Nowogrodzka Square, wybudowany przez Yareal w centrum Warszawy. Biurowiec został wybudowany w zgodzie z wymaganiami dla budownictwa ekologicznego, potwierdzonymi certyfikatem BREEAM Excellent.

Powierzchnia typowego piętra Nowogrodzka Square to blisko 2000 mkw. nowoczesnej i łatwej w aranżacji powierzchni biurowej. Pod budynkiem powstał podziemny garaż mieszczący 148 samochodów oraz parking dla rowerów. W procesie negocjowania warunków najmu z deweloperem, DuPont był reprezentowany przez firmę Colliers. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×