Tu jesteś:

DXC Technology z Renomą na kolejne lata

Światowy lider wśród dostawców kompleksowych usług IT wspierający blisko 6 tys. firm i instytucji w 70 krajach - DXC Technology - zdecydował się na przedłużenie umowy najmu 11 000 mkw. we wrocławskim Domu Handlowym Renoma.

DXC Technology posiada w Renomie duże centrum usługowe, które słynie z projektowania, rozwijania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych na całym świecie. To nie tylko światowy lider branży IT, ale również jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w stolicy Dolnego Śląska.

Już na dwa lata przed zakończeniem obecnego kontraktu, firma DXC Technology zdecydowała się na jego przedłużenie o kolejnych siedem lat. Decyzja o tym, że firma zostaje z nami na dłużej, to dla nas nie tylko wspaniała nowina, ale również czytelna informacja, że DXC Technology chce razem z nami uczestniczyć w spektakularnej metamorfozie Renomy. W naszej spółce możemy pochwalić się szerokim gronem wiernych najemców, takich jak DXC, którzy przedłużają umowy najmu chcąc dalej razem z nami rozwijać społeczność Globalworth - mówi Sebastian Suchodolski, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w polskim Globalworth.

Marki premium, usługi, co-working i nowe restauracje - tak w skrócie wygląda metamorfoza wrocławskiej Renomy. Za przygotowanie nowego projektu aranżacji wnętrz odpowiada zespół architektów pod kierownictwem Zbigniewa Maćkowa. Design będzie szedł w parze z dalszym urozmaiceniem oferty, a całość oparta zostanie na wynikach badania satysfakcji klientów Renomy, przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie Globalworth.

Jak dotychczas, w portfolio Renomy obecne będą unikalne na mapie Wrocławia marki modowe premium m.in. Liu Jo, Emanuel Berg, Marc Cain i Max Mara Weekend. Całość uzupełni oferta nowoczesnych usług, biur i autorskie koncepty restauracyjne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×