Tu jesteś:

DNB Bank Polska zostaje w Marynarska Point II

Marynarska Point II

DNB Bank Polska S.A., specjalistyczny bank korporacyjny należący do największej norweskiej grupy finansowej DNB, przedłużył dotychczasową umowę najmu w budynku Marynarska Point II w Warszawie, gdzie firma zajmuje blisko 3 000 mkw. Najemcę w procesie renegocjacji umowy reprezentowali eksperci JLL.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wspierać DNB Bank Polska w procesie renegocjacji umowy najmu w budynku Marynarska Point II. Transakcja pokazuje, że w dalszym ciągu istniejące budynki mogą zachęcić najemców do pozostania w danej lokalizacji oferując nie tylko atrakcyjne warunki najmu, ale również elastyczność i szereg udogodnień w obiekcie, komentuje Izabela Ciszewska, Dyrektor, Dział Reprezentacji Najemcy, JLL.

Przedłużenie dotychczas obowiązującej umowy z jednej strony adresuje obecne potrzeby banku, a z drugiej wspiera zrównoważony rozwój działalności w Polsce, dając tym samym możliwość skupienia się na istotnych zadaniach, które stoją przed naszą organizacją w najbliższej przyszłości, komentuje Piotr Juśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług i Zakupów, DNB.

Marynarska Point II zlokalizowana jest na Służewcu Przemysłowym, przy ul. Postępu w Warszawie. W sąsiedztwie obiektu znajduje się również jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie – Galeria Mokotów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×