Tu jesteś:

Cushman & Wakefield skomercjalizuje biurowiec Wola Retro

Komercjalizację biurowca Wola Retro, najnowszej inwestycji LC Corp SA, wesprze międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.  Inwestycja zostanie oddana do użytku w lipcu 2019 roku. Obecny poziom wynajętych powierzchni w Wola Retro wynosi 51%.

W kompleksie Wola Retro znajdą się dwa biurowce klasy A, wyrastające nad bryłą modernizowanego obecnie budynku z lat 30-tych XX wieku autorstwa przedwojennych architektów Lacherta i Szanajcy. Łączna powierzchnia najmu w Wola Retro wyniesie ponad 24000 metrów kwadratowych.

Kompleks Wola Retro realizowany jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Woli, w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych i głównych arterii stolicy. W odległości 150 metrów od inwestycji powstaje nowa stacja metra „Płocka”, której oddanie do użytku jest planowane na II kwartał 2019 roku, tuż przed oddaniem do użytkowania inwestycji Wola Retro.

- Cieszymy się, LC Corp zaufało nam, wybierając Cushman & Wakefield na Agenta wyłącznego budynku i że będziemy mogli brać udział w procesie wynajmu projektu, który w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność myślenia z poszanowaniem dla historii. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy docenią znakomitą lokalizację budynku, zaledwie 150 mkw. od nowej stacji metra oraz dostępność innych środków komunikacji publicznej. Duża dbałość o szczegóły wykonania fasady i powierzchni wspólnych budynku sprawią, że praca w tym środowisku będzie przyjemnością – mówi Anna Kaźmierska, Associate Landlord Representation Services, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield ma wyłączność w zakresie komercjalizacji kompleksu Wola Retro, wspiera także właściciela w działaniach marketingowych.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex. Autorami projektu są architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates – prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki. Realizacje pracowni były wielokrotnie nagradzane w kraju i za granicą.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×