Tu jesteś:

Cresa otworzyła biuro w Warszawie

Cresa firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, oficjalnie otworzyła biuro w Warszawie. W trzy miesiące od ogłoszenia wejścia do Polski firma jest gotowa do działania. Biuro firmy Cresa znajduje się w budynku Warsaw Financial Center w ścisłym centrum Warszawy. 

Cresa Polska dołącza do międzynarodowej platformy firmy dysponującej 60 biurami na świecie. Cresa od trzech lat prężnie rozwija się także w Europie. Firma ma swoje biura m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii i Holandii. Polska jest drugim krajem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zaraz po Węgrzech. 

Pierwsze biuro firmy Cresa Polska mieści się na 21. piętrze biurowca Warsaw Financial Center przy Emilii Plater 53. Pracownicy mają do dyspozycji pięć sal konferencyjnych, pokoje „chillout” i „silent” oraz kuchnię.

Biuro zostało zaprojektowane przez  architektów Działu Projektowania i Zarządzania Projektami firmy Cresa Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×