Tu jesteś:

Cresa otwiera drugie biuro w Polsce

Michał Grabikowski

Cresa, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, otworzyła drugie biuro w Polsce. Nowy oddział powstał we Wrocławiu, a zarządza nim Michał Grabikowski, który pełni także funkcję Dyrektora Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we wrocławskim biurze firmy.

Wrocławskie biuro firmy Cresa znajduje się w biurowcu Pegaz przy ul. Grabarskiej 1 (budynek B), blisko Rynku. Obiekt jest laureatem pierwszej nagrody w konkursie "Piękny Wrocław" w kategorii "Budynek użyteczności publicznej". Pegaz został oddany do użytku w 2016 roku. 

- Wrocław rozwija się bardzo dynamicznie. Głównymi atutami tego miasta wymienianymi przez najemców są dostęp do świetnie wykształconej kadry, a także przyjazny klimat dla biznesu – mówi Michał Grabikowski, Dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we Wrocławiu firmy Cresa.

Michał Grabikowski jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości komercyjnych i absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wrocławskie biuro firmy Cresa Polska działa od listopada 2017 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×