Tu jesteś:

Credit Agricole najemcą w Business Garden Warszawa

Business Garden, Warszawa

Bank Credit Agricole podpisał umowę najmu z firmą SwedeCenter, która jest inwestorem i deweloperem kompleksu biurowego Business Garden w Warszawie.  Umowa dotyczy najmu blisko 4 000 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na dwóch piętrach drugiego budynku Etapu 1 inwestycji, którego zakończenie zaplanowano na jesieni tego roku.

„Negocjacje z kolejnymi potencjalnymi najemcami są bardzo zaawansowane. Projekt oraz możliwości aranżacyjne przestrzeni są wysoko oceniane przez klientów, dlatego spodziewamy się, że niebawem sfinalizujemy kolejne transakcje.” – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych.  W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu blisko 33 500 metrów kwadratowych.  Pierwszy z nich oferuje około 15 400 metrów kwadratowych powierzchni.  Oprócz biur, w budynku znajduje się centrum konferencyjne z 8 salami konferencyjnymi, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie  i punkty usługowe.  Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości ponad 18 000 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest w trzecim kwartale tego roku. SwedeCenter realizuje podobne projekty Business Garden w Poznaniu i Wrocławiu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×