Tu jesteś:

Costa by coffeeheaven rozwija sieć kawiarni

CHI Polska kontynuuje rozwój swojej marki Costa by coffeeheaven. W ostatnim tygodniu otwarte zostały w Warszawie kolejne dwie kawiarnie – w nowej siedzibie T-Mobile oraz w kompleksie biurowym Nordea House. Łącznie CHI Polska zarządza już trzydziestoma kawiarniami tej marki w całej Polsce.

Spółka CHI Polska realizuje zapowiedziany w listopadzie 2012 r. rozwój marki Costa by coffeeheaven. Licząc najnowsze dwie lokalizacje, powstało łącznie trzydzieści kawiarni
w przeciągu kilku miesięcy od wprowadzenia nowego konceptu kawowego, jakim jest połączenie należących do CHI Polska S.A.: działającej od 12 coffeeheaven oraz Costa COFFEE.
21 maja została otwarta dwudziesta dziewiąta kawiarnia przy ul. Marynarskiej 12 - w głównej siedzibie jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce, T-Mobile. Zajmuje ona powierzchnię 34 mkw., z czego klienci mają do dyspozycji 25 mkw. z miejscami do siedzenia w ogródku kawowym. Z kolei otwarcie trzydziestej Costa by coffeeheaven nastąpiło 24 czerwca. Kawiarnia zajmuje powierzchnię 123 mkw. i mieści się na parterze biurowca Nordea House, przy ul. Chłodnej 52. Budynek to jednocześnie nowa siedziba firmy CHI Polska. Przestrzenie obu kawiarni zostały urządzona w stylu METRO („Metropolitan”).
Spółka CHI Polska zapowiedziała kolejne otwarcia marki Costa by coffeeheaven w przeciągu najbliższych miesięcy, zarówno w Warszawie, jak i w innych regionach Polski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×