Tu jesteś:

Colliers renegocjował umowy i wprowadza nowego najemcę

Colliers International doradzał w renegocjacji umów najmu firmom Signal Iduna i Skarbnica Narodowa. Signal Iduna pozostanie na powierzchni ok. 1100 mkw. w biurowcu Crown Square, a Skarbnica Narodowa na powierzchni ok. 750 mkw. w Deloitte House. Colliers doradzał także w pozyskaniu nowej powierzchni biurowej firmie DSV, która zajmie ok. 2000 mkw. w budynku Nefryt.

Grupa Signal Iduna to niemiecka instytucja finansowo-ubezpieczeniowa, która w Polsce działa od 2001 roku. Crown Square, to budynek biurowy klasy A zlokalizowany w dzielnicy Wola w Warszawie, w pobliżu powstającej stacji II linii metra - Rondo Daszyńskiego. Crown Square posiada certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną “bardzo dobrą”. Właścicielem budynku jest Invesco Real Estate.

Skarbnica Narodowa to dystrybutor monet i medali okolicznościowych. Należy do międzynarodowej grupy Samlerhuset Group BV z siedzibą w Amsterdamie. Na polskim rynku obecna jest od 2005 r. Firma pozostanie w budynku Deloitte House, biurowcu klasy A znajdujący się w sąsiedztwie stacji II linii metra - Rondo ONZ. Właścicielem biurowca jest niemiecki fundusz inwestycyjny Deka Immobilien.

DSV jest międzynarodową firmą, świadczącą usługi transportowe i logistyczne. Posiada biura w ponad 70 krajach świata. W Polsce DSV plasuje się w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm z branży TSL. Do biurowca Nefryt firma wprowadziła się na początku listopada. Nefryt jest nowoczesnym budynkiem klasy A położonym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej. Właścicielem budynku jest RREEF Real Estate.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×