Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Colliers będzie zarządzał kompleksem biurowo-handlowym Lipiński Passage

Colliers będzie zarządzał kompleksem biurowo-handlowym Lipiński Passage

Firma doradcza Colliers International, wygrała przetarg zorganizowany przez Union Investment Real Estate GmbH na zarządzanie warszawskim kompleksem biurowym Lipiński Passage.

Lipiński Passage składa się z dwóch budynków i leży przy skrzyżowaniu ulic Al. Jerozolimskie i Emilii Plater. Kompleks zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 r. i będzie składał się z części komercyjnej, która znajdzie się na pierwszych kondygnacjach i zajmie ponad 2,4 tys. mkw. powierzchni oraz części biurowej, która zajmie ponad 3,4 tys. mkw. powierzchni na wyższych kondygnacjach.

Właścicielem budynku jest Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu, wiodąca europejska firma działająca na rynku nieruchomości.

Spółka oferuje rozwiązania z zakresu zarządzania inwestycjami dostosowane do potrzeb klientów na 25 rynkach na całym świecie. Firma zarządza 17,9 milionami euro poprzez pięć funduszy otwartych.

Źródło: Colliers International

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×