Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Colliers będzie zarządzał czterema biurowcami należącymi do funduszu UBS

Colliers będzie zarządzał czterema biurowcami należącymi do funduszu UBS

Firma Colliers International podpisała umowę na zarządzanie czterema budynkami biurowymi należącymi do UBS Kapitalanlage-gesellschaft mbH, spółki zależnej UBS AG: Ilmet, IPC Business Center, Aktyn Business Centre oraz Nowa Praga.

Wszystkie biurowce zlokalizowane są w Warszawie. To kolejne budynki oddane w zarządzanie zespołowi Colliers International uhonorowanemu tytułem Najlepszy Dział Zarządzania Nieruchomościami 2009.

Budynek Ilmetu usytuowany jest przy Al. Jana Pawła II, tuż przy Rondzie ONZ. Jest 22-kondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy B+, wybudowanym w 1997 r. Posiada ponad 19 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowo-handlowej. Na trzech podziemnych poziomach znajdują się garaże oferujące 164 miejsca parkingowe, a kolejnych 48 miejsc dostępnych jest na zewnątrz biurowca.

Kolejny budynek przekazany w zarządzanie Colliers International przez UBS to biurowiec IPC Business Center usytuowany przy ul. Koszykowej, w bliskim sąsiedztwie Placu Konstytucji.

IPC Business Center oferuje ponad 10 500 mkw. powierzchni do wynajęcia na 8 kondygnacjach, z czego blisko 9 300 mkw. stanowią powierzchnie biurowe klasy B+, a ponad 1 200 mkw. powierzchnie usługowo-handlowe. Budynek składa się z dwóch części – A i B. Każda z nich posiada oddzielne wejście, klatki schodowe oraz windy. Budynek posiada 70 miejsc parkingowych.

Aktyn Business Centre jest 8-kondygnacyjnym, wielofunkcyjnym obiektem o łącznej powierzchni 19 400 mkw., oddanym do użytku w 1995 roku. Znajdują się w nim powierzchnie biurowe, handlowe oraz mieszkalne. Budynek wyposażony jest w 6 szybkobieżnych wind. Parking naziemny oferuje 94 miejsca postojowe.

Aktyn Business Centre zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej.

Czwartym budynkiem z portfolio UBS zarządzanym przez Colliers International jest Nowa Praga, biurowiec usytuowany na prawym brzegu Wisły, przy ul. Brechta 7.

Nowa Praga jest budynkiem biurowym klasy B-, o łącznej powierzchni blisko 6 500 mkw., wynajętym w całości przez firmę Strabag. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną. Parking wewnętrzny oferuje 24 miejsca postojowe, a zewnętrzny 18.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×