Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •   Colliers International reprezentował firmę eCircle w procesie negocjacji umowy najmu powierzchni biurowej

Colliers International reprezentował firmę eCircle w procesie negocjacji umowy najmu powierzchni biurowej

Colliers International, doradca na rynku nieruchomości, reprezentował firmę eCircle w procesie negocjacji najmu powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu Budomat. Umowa wejdzie w życie w sierpniu br.

Firma eCircle, dostawca marketingu cyfrowego, podpisała umowę na wynajem prawie 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A w krakowskim biurowcu Budomat przy ulicy Kamieńskiego 47. Budynek został oddany do użytku w styczniu 2010 roku. Jest położony w pobliżu obwodnicy Krakowa, a jednocześnie zaledwie 4 km od ścisłego centrum, co gwarantuje swobodny dostęp ze wszystkich części miasta oraz znakomite połączenie z lotniskiem w Balicach. Ponadto bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowo-rekreacyjnego Bonarka City Center dodatkowo zwiększa atrakcyjność lokalizacji. Budomat to pięciokondygnacyjny budynek, oferujący 120 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 98 miejsc na parkingu zewnętrznym.

Firma eCircle jest jednym z największych dostawców marketingu cyfrowego w Europie. Od 1999 roku firma wyspecjalizowała się w zakresie technologii, mediów, doradztwa oraz pozyskiwania klientów. eCircle ma swoje biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii oraz Holandii.

Dział powierzchni biurowych Colliers International Poland specjalizuje się w reprezentacji najemców. W ramach tej usługi koordynuje proces relokacji, renegocjacji lub ekspansji firm. Od 2001 roku dział reprezentował między innymi takie firmy, jak Deloitte, Samsung Electronics, Provident, Schneider Electric, Nestle, Canal+ Cyfrowy, Henkel, UPC i wiele innych. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce firma Colliers International otworzyła biuro w Krakowie w roku 2008, dedykowane do obsługi klientów regionalnych. Poza biurem krakowskim Colliers posiada biuro regionalne również we Wrocławiu oraz siedzibę główną w Warszawie.

Źródło: Colliers International

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×