Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Colliers International reprezentował firmę GTECH Polska w procesie renegocjacji umowy najmu powierzchni biurowej

Colliers International reprezentował firmę GTECH Polska w procesie renegocjacji umowy najmu powierzchni biurowej

Firma Colliers International reprezentowała GTECH Polska w procesie renegocjacji umowy najmu powierzchni biurowej w warszawskim budynku Brama Zachodnia. To już trzecia umowa wynegocjowana przez Colliers w imieniu GTECH w ciągu ostatnich pięciu lat.

GTECH to globalna firma działająca w obszarze zawartości i nowoczesnych technologii dla sektora gier. W wyniku negocjacji przeprowadzonych przez doradców Colliers International firma GTECH Polska pozostaje w warszawskim budynku Brama Zachodnia. Dzięki dobranej powierzchni zajmie blisko 4 700 mkw.

Brama Zachodnia to jeden z pierwszych biurowców wielkopowierzchniowych wybudowanych w Warszawie. Oferuje blisko 40 000 mkw. powierzchni całkowitej na 14 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych.

– Cieszymy się, że GTECH wybrał Colliers na wyłącznego doradcę w procesie renegocjacji swojej umowy najmu. To dla nas dowód ogromnego zaufania dla naszych umiejętności, że zostaliśmy wybrani już po raz trzeci przez GTECH Polska – mówi Marcin Kania, partner w Colliers International, odpowiedzialny za prowadzone negocjacje z ramienia firmy.

Dział powierzchni biurowych Colliers International Poland specjalizuje się w reprezentacji najemców. W ramach tej usługi koordynuje proces relokacji, renegocjacji lub ekspansji firm. Od 2001 roku dział reprezentował między innymi takie firmy, jak Deloitte, Samsung Electronics, Provident, Schneider Electric, Nestle, Canal+ Cyfrowy, Henkel, czy UPC.

Źródło: Colliers International

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×