Tu jesteś:

Bobrowiecka 8 wynajęta w blisko połowie

Spółki NUTRICIA Polska Sp. z o.o. i Żywiec Zdrój S.A., będące w grupie spółek DANONE, wynajęły blisko 5000 mkw. powierzchni biurowej w budynku Bobrowiecka 8. Tym samym dołączyły do grona najemców inwestycji wchodzącej w skład Kompleksu Bobrowiecka. 

Podpisane umowy doprowadziły do wynajęcia już 45 proc. powierzchni biurowej w budynku. Biurowiec klasy A, realizowany przez Spectra Development na warszawskim Dolnym Mokotowie, został oddany do użytkowania z końcem października br. 

Spółki: NUTRICIA Polska Sp. z o.o. - producent preparatów z zakresu żywienia medycznego oraz produktów dla niemowląt i małych dzieci i Żywiec Zdrój S.A. - producent i dystrybutor wody butelkowanej w kraju, należą do grupy spółek DANONE. 

Bobrowiecka 8 oferuje blisko 22 000 mkw. klasy powierzchni biurowej i ponad 2 400 mkw. powierzchni usługowej. Powierzchnia typowego piętra 6-kondygnacyjnego budynku wynosi blisko ok. 4 000 mkw. Najemcy decydujący się na wynajęcie biura w budynku otrzymują również możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni. Wokół biurowca znajdą się starannie zaprojektowane tereny zielone. Do dyspozycji najemców budynku będzie podziemna, dwupoziomowa hala garażowa z 501 miejscami parkingowymi. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×