Tu jesteś:

Biuro coworkingowe Spaces już otwarte

Już 6 grudnia, Spaces, globalny coworkingowy dostawca kreatywnej przestrzeni do pracy, otworzy pierwszą lokalizację w Polsce. Biuro o powierzchni 6 tys.mkw. zajmie ok. połowy powierzchni biurowej Centrum Marszałkowska.

Spaces będąca częścią grupy IWG, który zrzesza m.in. znany na polskim rynku Regus, to wywodząca się z Holandii globalna sieć coworkingowa oferująca wynajem inspirujących i kreatywnych przestrzeni biurowych w 25 krajach na całym świecie.

Pierwsze polskie biuro Spaces, które zostanie otwarte już 6 grudnia zajmować będzie trzy kondygnacje biurowca Centrum Marszałkowska, przy ul. Marszałkowska 126, (były budynek Sezamu). Łączna powierzchnia Spaces to 6 tys.mkw., co stanowi 45,8% całej przestrzeni biurowej w tym budynku. Do dyspozycji klientów lubiących spektakularne widoki, a unikających korporacyjnej atmosfery czeka: 452 dedykowane biurka, dwie sale konferencyjne, dwa zielone tarasy, mnóstwo sfer do wspólnej pracy i wypoczynku, prywatna kawiarnia z profesjonalnym baristą, 50 miejsc parkingowych oraz stacja dla rowerów z szafkami i prysznicem.

Od kilku lat z dużym zainteresowaniem obserwowaliśmy polski rynek. Jesteśmy bardzo ciekawi jak nasza warszawska przestrzeń pozwoli przedsiębiorcom nie tylko na znalezienie komfortowego i inspirującego środowiska pracy przyczyniającego się do rozwoju ich biznesu, ale także stanie się częścią społeczności umożliwiającej wymianę poglądów i pomysłów oraz wzajemny mentoring. Jesteśmy przekonani, że Centrum Marszałkowska, zlokalizowane w samym sercu Warszawy, w pełni stanie się realizacją filozofii Spaces - mówi Martijn Roordink, Co-Founder, Dyrektor Zarządzajacy Spaces.

Centrum Marszałkowska jest biurowcem klasy A+, pierwszym i jedynym w Polsce budynkiem zintegrowanym z liniami metra, przy którym znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, hotele, kina, sala koncertowa, teatry oraz punkty usługowe typu Poczta Główna czynna 24h/dobę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×