Tu jesteś:

Biedronka pojawi się w The Warsaw HUB

Sieć supermarketów Biedronka otworzy swój sklep w kompleksie The Warsaw HUB powstającym na warszawskiej Woli. Dyskont zajmie 1085 mkw. w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym w podziemnej części obiektu.

Właściciel Biedronki, firma Jeronimo Martins Polska S.A., podpisał z Ghelamco umowę na wynajem 1085 mkw. powierzchni usługowej w The Warsaw HUB na okres 10 lat z opcją przedłużenia do 15. Supermarket będzie się mieścił w handlowo-usługowym pasażu, który powstanie na poziomie -1 biznesowego kompleksu. Znajdą się w nim również restauracje, kawiarnie, drogeria, pralnia i inne lokale usługowe. Pasaż będzie mieć bezpośrednie połączenie ze stacją metra rondo Daszyńskiego.    

Projektując The Warsaw HUB zależało nam na tym, aby jego innowacyjność opierała się nie tylko na najlepszych rozwiązaniach technologicznych i architektonicznych, ale również odpowiadała na współczesne potrzeby najemców. Sklep popularnej sieci Biedronka wpisuje się w naszą strategię stworzenia z The Warsaw HUB samowystarczalnego kompleksu biznesowego, który oferuje swoim pracownikom szeroki wachlarz usług i udogodnień – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Okolice Ronda Daszyńskiego to najdynamiczniej rozwijająca się część Warszawy. Jesteśmy przekonani, że Biedronka w The Warsaw HUB doskonale uzupełni szeroki wachlarz usług i sklepów dostępnych w budynku, a jej oferta przyciągnie zarówno najemców, jak i okolicznych mieszkańców – mówi Marek Wróbel, dyrektor ekspansji Jeronimo Martins Polska.

– Biedronka zajmie największą powierzchnię handlową w budynku, będąc jednocześnie jednym z 30 najemców ulokowanych na poziomach -1 i 0. Współpraca Biedronki z The Warsaw HUB bardzo dobrze obrazuje, w którym kierunku zmierza rozwój projektów biurowych w Polsce. Deweloperzy stawiają na bardzo kompleksową ofertę swoich inwestycji, które w ten sposób żyją również po godzinach pracy i bardzo dobrze wkomponowują się w otoczenie – mówi Mariusz Czerwiak, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni handlowych w JLL – firmie, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB.

Biedronka dołączyła do stale powiększającego się grona najemców The Warsaw HUB. Do tej pory ulokowanie w nim swoich biur, hoteli bądź placówek zapowiedziały takie firmy i marki jak InterContinental Hotels Group, Standard Chartered czy Zdrofit. Obecnie ponad 1/3 powierzchni The Warsaw HUB jest już wynajęta bądź na jej najem podpisano listy intencyjne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×