Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Bank BNP Paribas wprowadzi się do Francuska Office Centre w Katowicach

Bank BNP Paribas wprowadzi się do Francuska Office Centre w Katowicach

Bank BNP Paribas dołączy do grona najemców Francuska Office Centre w Katowicach. Transakcję sfinalizowano dzięki wsparciu ekspertów z Działu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowy najemca wprowadzi się do budynku pod koniec bieżącego roku. Na potrzeby swojej działalności Bank BNP Paribas wynajął na dwóch piętrach łącznie 3 360 m kw. powierzchni biurowej w położonym w samym centrum Katowic, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP oraz wjazdu na autostradę kompleksie biurowym Francuska Office Centre, należącym do GTC.

Nasz klient poszukiwał powierzchni spełniającej szereg wymagań stawianych przez jego linie biznesowe. Dotyczyły one między innymi lokalizacji, standardu budynku, infrastruktury technicznej oraz liczby miejsc parkingowych przy zachowaniu  elastycznych warunków najmu. To wszystko znaleźliśmy w kompleksie Francuska Office Centre, gdzie właściciel budynku – Grupa GTC – wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najemcy - skomentował  Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant, Dział Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

Francuska Office Centre to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu 23 000 m kw., zlokalizowanych 5 minut drogi samochodem od centrum Katowic oraz 30 minut od międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach. Okolica oferuje szerokie zaplecze usługowo-handlowe oraz dostęp do kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych. Na terenie obiektu znajduje się m.in. restauracja, dwie placówki bankowe oraz kiosk.

Bardzo się cieszymy, że tak wymagający najemca, jakim jest Bank BNP Paribas wybrał nasz budynek na swoją siedzibę w Katowicach. Takie transakcje potwierdzają nie tylko jakość oferowanej powierzchni, ale również standard zarządzania aktywami. Wierzymy, że pracownicy Banku BNP Paribas docenią zalety budynku i będą się w nim czuli komfortowo - powiedział Grzegorz Boczek, Head of Leasing w GTC.

Właścicielem obiektu jest powstała w 1994 roku Grupa GTC

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×