Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  BRE Bank S.A. nowym najemcą budynku Sterlinga Business Center w Łodzi

BRE Bank S.A. nowym najemcą budynku Sterlinga Business Center w Łodzi

Do grona dotychczasowych najemców Sterlinga Business Center  w Łodzi dołączył BRE Bank S.A. Umowa najmu została podpisana na okres 7 lat i dotyczy 2.125 mkw. na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku, gdzie będzie się mieścić m.in. call center. W rezultacie przeprowadzonych do tej pory transakcji, poziom wynajmu powierzchni w obiekcie przekroczył 65 proc. 

Sterlinga Business Center to ulokowany w Łodzi budynek biurowy oferujący swoim najemcom ponad 13 400 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 9 kondygnacjach. Podziemny parking zapewnia łącznie 180 miejsc postojowych dla najemców oraz niewielkie powierzchnie magazynowe przeznaczone na wynajem. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjny, chroniony hol recepcyjny, lokale handlowo-usługowe oraz kantyna przeznaczona dla personelu najemców SBC.

Sterlinga Business Center jest pierwszym budynkiem w Łodzi wyróżnionym ekocertyfikatem BREEAM. Podczas procesu certyfikacji szczególnie podkreślono takie atuty budynku jak: dogodną lokalizację z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, energooszczędne systemy i instalacje budynkowe wpływające na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem biura, rozwiązania techniczne gwarantujące funkcjonalność powierzchni oraz wysoki komfort pracy a także przyjazne środowisku materiały budowlane i wykończeniowe.

W procesie negocjacji BRE Bank był reprezentowany przez firmę Cushman & Wakefield.

Źródło: Tereny Inwestycyjne Info

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×