Tu jesteś:

Arla Foods w Centrum Biurowym Neptun

Centrum Biurowe Neptun

Arla Foods zajmie 3 500 mkw. powierzchni biurowej w Centrum Biurowym Neptun, gdzie wprowadzi się w październiku b.r. Jest to największa transakcja przeprowadzona na rynku biurowym w Trójmieście w 2014 roku.

CBRE asystowała najemcy w zakresie doradztwa budowlanego, project management oraz negocjacji warunków najmu.

Arla Foods jest spółdzielnią mleczarską skupiającą 13 500 rolników, zatrudniającą ponad 18 000 pracowników na całym świecie. Globalne Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku zatrudniające obecnie ponad 250 osób obsługuje koncern przede wszystkim w obszarze finansów i rachunkowości.

Centrum Biurowe Neptun, zlokalizowane przy alei Grunwaldzkiej 103A, to obiekt biurowy klasy A. 86-metrowy budynek, oddany do użytkowania w styczniu 2014 roku, oferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej w 18-sto piętrowym wieżowcu. Inwestycja została wyróżniona certyfikatem BREEAM (Very Good). Właścicielem Centrum Biurowego Neptun jest Hines, prywatna firma specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×