Tu jesteś:

Ambassador Office Building z nowymi najemcami

Ambassador Office Building

Hines z powodzeniem komercjalizuje powierzchnie biurowe w Ambassador Office Building. Umowy najmu podpisały dwie kolejne spółki – wydawnictwo HarperCollins Polska Sp. z o. o. oraz LDI Polska Sp. z o.o., przedsiębiorstwo wchodzące w skład Groupe Le Duff, przedstawiciela BRIDOR, producenta wyrobów piekarniczych. HarperCollins Polska zajmie ponad 570 mkw. na trzecim piętrze i wprowadzi się do nowego biura na początku przyszłego roku. Firma LDI Polska wynajęła prawie 51,7 mkw. na parterze, a powierzchnię przejęła już w połowie września. Obie firmy kontrakty podpisały na 5 lat.

Proces komercjalizacjiAmbassador Office Building postępuje bardzo sprawnie, pomimo trudniejszych warunków rynkowych związanych z pandemią. Budynek cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość, świetną lokalizację, bogatą infrastrukturę towarzyszącą oraz ekologiczne rozwiązania – mówi Monika Igła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.To jednak nie wszystko. Widzimy, że w procesie najmu coraz większą rolę odgrywają elastyczne podejście oraz szybkość działania. W Hines zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najemców, omawiając i dopracowując z nimi każdy szczegół – dodaje Monika Igła.

Przy wyborze miejsca braliśmy pod uwagę takie czynniki, jak dogodna lokalizacja, dobry dojazd różnymi środkami komunikacji oraz wysoka jakość budynku. Bardzo zależało nam też na czasie – do nowego biura chcemy wprowadzić się już na początku 2021 roku. Firma Hines jest w stanie bardzo szybko dostarczyć nam jakość oraz powierzchnię, jakiej potrzebujemy – mówi Joanna Goławska, Asystentka Zarządu, HarperCollins Polska Sp. z o.o.

Znalezienie nowego biura było dla nas wyzwaniem – chcieliśmy, aby nie tylko spełniało ono określone wymogi pod względem jakości i aranżacji przestrzeni, ale także było dostępne praktycznie od zaraz.Hines podjął się dopasowania powierzchni do naszych potrzeb w niezwykle krótkim czasie – mówi Paweł Feliga, Country Manager, LDI Polska Sp. z o.o.

Ambassador Office Building jest nowoczesnym budynkiem klasy A, który oferuje około 16 500 mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowo-handlowej. Obiekt charakteryzuje bardzo dogodna lokalizacja u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej, w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Dzięki strategicznemu położeniu, biurowiec jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – można się do niego szybko dostać zarówno prywatnymi, jak i publicznymi środkami transportu. Najemcy mają do dyspozycji parking na 297 samochodów oraz infrastrukturę dla rowerzystów, w tym stojaki i szatnię z prysznicami. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów. Ambassador Office Building posiada certyfikat BREEAM i jest objęty autorskim programem HinesGO (Hines GREEN OFFICE), który został stworzony, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×