Tu jesteś:

Agencja Questia będzie obsługiwać biurowiec Adgar Plaza

Firma Questia Communications Management Consultants wygrała przetarg na kompleksową obsługę projektu Adgar Plaza należącego do portfela firmy Adgar Postępu, której udziałowcem jest Adgar Investments & Development Ltd.

Questia jest odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacji oraz realizację działań z zakresu kontaktów z mediami mających na celu budowanie wizerunku projektu Adgar Plaza. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Adgar Plaza to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie z dodatkową funkcją konferencyjną oraz rekreacyjną. Zlokalizowany jest on w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie. Kompleks składa się z dwóch dziesięciopiętrowych budynków klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 27 tys. mkw. oraz trzypoziomowego parking z 560 miejscami postojowymi. Biurowiec jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ul. Postępu 17A, w pobliżu Galerii Mokotów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×