Tu jesteś:

AXIT wynajmuje powierzchnię w Aquarius Business House

Aquarius Business House, Wrocław

Międzynarodowa firma z branży IT - AXIT Sp. z o.o. - wynajęła ponad 1 200 mkw. w Aquarius Business House - biurowcu klasy A realizowanym w centrum Wrocławia przez spółkę Echo Investment.

AXIT to kolejna - po Tieto Poland i PwC - międzynarodowa firma, która zdecydowała się na wynajęcie powierzchni biurowej w Aquarius Business House.

Aquarius Business House powstaje w centrum Wrocławia u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej. Projekt jest realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczął się w czerwcu 2011 roku i zakończy w listopadzie br. Zakończenie drugiego etapu zaplanowano na wrzesień 2013 roku. Wykonawcą stanu surowego obiektu jest Eiffage Budownictwo Mitex SA. Architektura budynku powstała w pracowni Arcad z Kielc. W czerwcu 2012 r. spółka Echo Investment zawarła z Alior Bank SA umowę kredytową o wartości 93,3 mln PLN. Uzyskane środki zostały przeznaczone na realizację Aquarius Business House.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×