Tu jesteś:

Skyliner

Skyliner zaoferuje ok. 40.000 mkw. powierzchni biurowej na 30 kondygnacjach.

Typ nieruchomości: Biurowiec

Etap inwestycji: W trakcie realizacji

Stan inwestycji: W terminie

Miejscowość: Warszawa

Deweloper: Grupa Karimpol

Uwagi: Na każdym piętrze do dyspozycji przyszłych najemców będzie ok. 1.400 mkw. Jednym z elementów wyróżniających budynek będzie jego doskonałe oświetlenie światłem dziennym. Wpłynie na to przede wszystkim zastosowany typ fasady - pełne przeszklenie od podłogi do sufitu oraz wysokość pomieszczeń, które będą miały 2,8 metra od podłogi do sufitu. Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane tak by dać przyszłym najemcom możliwość elastycznej ich aranżacji. Brak kolumn w narożnikach budynku stworzy spektakularne gabinety narożne, natomiast ograniczona do minimum ilość kolumn na piętrach pozwoli na komfortowy podział powierzchni na biura i open space.

Budynek jest położony przy Rondzie Daszyńskiego, bezpośrednio przy stacji II linii metra, przystankach 5 linii tramwajowych i 7 linii autobusowych. Recepcję biurowca od wejścia do stacji metra będzie dzielić zaledwie 7 metrów. Dojazd do pięciopoziomowego parkingu mieszczącego 428 samochodów osobowych będzie możliwy z dwóch stron: od ulicy Prostej i Towarowej. Na poziomach podziemnych znajdzie się także ponad 300 miejsc rowerowych oraz szatnie z przebieralniami dla rowerzystów. Skyliner jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. To biurowiec spełniający najwyższe standardy budownictwa, funkcjonalności w planowaniu przestrzeni, efektywności pod względem zastosowanych rozwiązań oraz wydajności.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×