Tu jesteś:

Biurowce

Nieruchomości biurowe

Wyczyść filtr

Rewitalizacja Dawnej Fabryki Norblina

Rewitalizacja Dawnej Fabryki Norblina to flagowy projekt Grupy Capital Park, obejmujący dwuhektarowy teren, zlokalizowany na warszawskiej Woli...

więcej Rewitalizacja Dawnej Fabryki Norblina

Riverside Park

Riverside Park to w sumie 12 600 m kw. powierzchni komercyjnej rozmieszczonej w dwóch bliźniaczych budynkach biurowych wraz z częścią handlowo-usługową na najniższych kondygnacjach.

więcej Riverside Park

RONDO 1

RONDO 1 to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków wysokościowych klasy A+  w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej RONDO 1

Royal Wilanów

Royal Wilanów to nowoczesny budynek biurowo-usługowy usytuowany w samym sercu Wilanowa, naprzeciwko ratusza dzielnicy i w prestiżowym sąsiedztwie Pałacu Wilanowskiego.

więcej Royal Wilanów

Senatorska 18A

Biurowiec Senatorska 18A mieści się w zrekonstruowanej kamienicy w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Teatru Wielkiego i Pałacu Jabłonowskich.

więcej Senatorska 18A

Sky Tower

Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce w kategoriach wysokość do dachu (212 m) oraz wysokości do najwyżej położonego piętra...

więcej Sky Tower

Skyliner

Skyliner zaoferuje ok. 40.000 mkw. powierzchni biurowej na 30 kondygnacjach.

więcej Skyliner

T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park (Marynarska 12) to jeden z flagowych kompleksów zlokalizowanych na warszawskim Mokotowie, który oferuje ponad 40 000 m kw. powierzchni biurowej i usługowej.

więcej T-Mobile Office Park

The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks trzech wieżowców, który powstaje w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli.

więcej The Warsaw HUB

Vision Offices

Vision Offices to budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Wrocławia przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych: ulicy Legnickiej.

więcej Vision Offices
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×