Tu jesteś:

Biurowce

Nieruchomości biurowe

Wyczyść filtr

Adgar Park West

Kompleks biurowy Adgar Park West usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 m2. W sumie kompleks oferuje około 800 miejsc postojowych. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i dobre połączenia z innymi dzielnicami miasta

więcej Adgar Park West

Ambassador

Ambassador Office Building to biurowiec klasy A, który został oddany do użytku w marcu 2013 roku.

więcej Ambassador

Antares

Antares to warszawski biurowiec zlokalizowany przy ulicy Marynarskiej 11, w obrębie dzielnicy Mokotów, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Oferuje łącznie prawie 9 000 m kw. powierzchni biurowej. Dogodna lokalizacja budynku umożliwia łatwą i szybką komunikację z centrum Warszawy, jak również z lotniskiem im. Fryderyka Chopina. Ponadto liczne środki transportu publicznego, dostępne w bezpośredniej okolicy budynku, umożliwiają sprawne połączenie z pozostałymi częściami miasta.

więcej Antares

Arkońska Business Park

Kompleks Arkońska Business Parkskłada się z 5 budynków biurowych klasy A, zlokalizowanych przy ul. Arkońskiej 6; w pobliżu dworca PKP Gdańsk Oliwa oraz stacji SKM Przymorze w Gdańsku. Od września 2017 roku właściciela budynków A1 i A2 reprezentuje w Polsce Cromwell Property Group. Knight Frank jest agentem obu budynków, które oferują łącznie 11 300 m kw. powierzchni biurowej wraz z licznymi miejscami parkingowymi (podziemne i naziemne), parkingiem dla rowerów, szatniami i prysznicami dla rowerzystów. W kompleksie jest kantyna; tuż obok znajduje się hotel z salami konferencyjnymi.

więcej Arkońska Business Park

Art Norblin

Rewitalizacja Dawnej Fabryki Norblina to flagowy projekt Grupy Capital Park, obejmujący dwuhektarowy teren, zlokalizowany na warszawskiej Woli...

więcej Art Norblin

Atrium Tower

Atrium Tower to budynek biurowy w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy al. Jana Pawła II 25. Deweloperem obiektu była firma Skanska Property. Oddanie nieruchomości do użytku nastąpiło w 1997 roku. Projekt po raz pierwszy zmienił właściciela w 2001 r., kiedy kupiła go firma AEW Europe. Budynek oferuje 11 500 mkw. powierzchni biurowej.

więcej Atrium Tower

Avatar

Avatar, nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek klasy A, został oddany do użytkowania w 2010 roku przez dewelopera Echo Investment.

więcej Avatar

Bitwy Warszawskiej Business Center

Bitwy Warszawskiej Business Center to nowoczesny biurowiec, składający się z trzech, połączonych ze sobą, przeszklonych obiektów.

więcej Bitwy Warszawskiej Business Center

Bobrowiecka 8

Otwarty w listopadzie 2017 roku biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje blisko 22 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej ...

więcej Bobrowiecka 8

Bolero Office Point II

Bolero Office Point II to kompleks biurowy, który docelowo będzie miał 13 629 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach naziemnych.

więcej Bolero Office Point II
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×