Tu jesteś:

Biurowce

Nieruchomości biurowe

Wyczyść filtr

Adgar Park West

Kompleks biurowy Adgar Park West usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 m2. W sumie kompleks oferuje około 800 miejsc postojowych. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i dobre połączenia z innymi dzielnicami miasta

więcej Adgar Park West

Ambassador

Ambassador Office Building to biurowiec klasy A, który został oddany do użytku w marcu 2013 roku.

więcej Ambassador

Antares

Antares to warszawski biurowiec zlokalizowany przy ulicy Marynarskiej 11, w obrębie dzielnicy Mokotów, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Oferuje łącznie prawie 9 000 m kw. powierzchni biurowej. Dogodna lokalizacja budynku umożliwia łatwą i szybką komunikację z centrum Warszawy, jak również z lotniskiem im. Fryderyka Chopina. Ponadto liczne środki transportu publicznego, dostępne w bezpośredniej okolicy budynku, umożliwiają sprawne połączenie z pozostałymi częściami miasta.

więcej Antares

Arkońska Business Park

Kompleks Arkońska Business Parkskłada się z 5 budynków biurowych klasy A, zlokalizowanych przy ul. Arkońskiej 6; w pobliżu dworca PKP Gdańsk Oliwa oraz stacji SKM Przymorze w Gdańsku. Od września 2017 roku właściciela budynków A1 i A2 reprezentuje w Polsce Cromwell Property Group. Knight Frank jest agentem obu budynków, które oferują łącznie 11 300 m kw. powierzchni biurowej wraz z licznymi miejscami parkingowymi (podziemne i naziemne), parkingiem dla rowerów, szatniami i prysznicami dla rowerzystów. W kompleksie jest kantyna; tuż obok znajduje się hotel z salami konferencyjnymi.

więcej Arkońska Business Park

Atrium Tower

Atrium Tower to budynek biurowy w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy al. Jana Pawła II 25. Deweloperem obiektu była firma Skanska Property. Oddanie nieruchomości do użytku nastąpiło w 1997 roku. Projekt po raz pierwszy zmienił właściciela w 2001 r., kiedy kupiła go firma AEW Europe. Budynek oferuje 11 500 mkw. powierzchni biurowej.

więcej Atrium Tower

Avatar

Avatar, nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek klasy A, został oddany do użytkowania w 2010 roku przez dewelopera Echo Investment.

więcej Avatar

Bitwy Warszawskiej Business Center

Bitwy Warszawskiej Business Center to nowoczesny biurowiec, składający się z trzech, połączonych ze sobą, przeszklonych obiektów.

więcej Bitwy Warszawskiej Business Center

Bobrowiecka 8

Otwarty w listopadzie 2017 roku biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje blisko 22 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej ...

więcej Bobrowiecka 8

Bolero Office Point II

Bolero Office Point II to kompleks biurowy, który docelowo będzie miał 13 629 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach naziemnych.

więcej Bolero Office Point II

Business Garden Poznań

Business Garden to nowoczesny park biznesowy, oferujący komfortowe środowisko pracy i idealne warunki wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora BPO, SSC i IT. W ostatecznym kształcie, kompleks tworzyć będzie dziewięć budynków biurowych klasy A o planowanej powierzchni najmu około 88 000 m2.  Kompleks zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie lotniska i środków transportu publicznego, co  gwarantuje dogodny dojazd do lokalizacji. Projekt charakteryzuje duży udział powierzchni zielonych, zaprojektowanych w formie ogrodu ze strefami pracy, relaksu i sportu. Oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej, Business Garden oferuje także szereg udogodnień i punktów usługowych dla najemców.

więcej Business Garden Poznań
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×